Wydajność naszych linii produkcyjnych do recyklingu kabli. 

W jaki sposób wykorzystać zużyte części komputerowe
4 października 2017
Granulat aluminium, jak przebiega proces jego produkcji i co dzieje się z surowcem podczas odbywania każdego z niezbędnych etapów? 
5 października 2017

Wydajność naszych linii produkcyjnych do recyklingu kabli. 

Wydajność naszych linii produkcyjnych do recyklingu kabli
Recykling kabli, jakim zajmuje się dobrze prosperująca firma Metal-Diss, to doskonała alternatywa dla wszystkich tych, którzy gospodarują zbędną ilością produktu i poszukują ekologicznego i w pełni legalnego sposobu na jego wykorzystanie. Posiadamy przecinarki niezbędne do recyklingu kabli i pracy na najwyższych obrotach, rozcinarki, nożyce krokodylowe oraz nożyce do napowietrznych kabli, a także inne kompletne do przerobu kabli zespoły urządzeń.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i zapewnienie Państwu należytego komfortu podczas przeprowadzonej transakcji.

Recykling kabli niezmiennie pozostaje niezwykle popularną działalnością, ze względu na całkowitą gwarancje, iż przeprowadzane procesy recyklingowe odbędą się bez strat jakościowych zarówno miedzi jak i aluminium.

Gospodarujemy maszynami wykorzystywanymi do recyklingu kabli niezbędnymi do recyklingu kabli suchych, żelowanych kabli telekomunikacyjnych oraz ziemnych tzw. “Tłustych”. Pozostajemy do Twojej dyspozycji, a wysoko wykwalifikowany mogący poszczycić się bogatym doświadczeniem sztab pracowników, odpowie na wszystkie pojawiające się pytania.

Gwarantujemy uzyskanie czystości frakcji końcowej aluminium bądź miedzi wynoszącej co najmniej 99%, w zależności od typu produktu poddanego procesom.

Linie wykorzystywane w Metal-Diss do recyklingu kabli pozwalają na wydajność sięgającą 200-4.000 kg materiału wsadowego na godzinę produkcyjną. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi!