Skup kabli – wyjątkowe rozwiązanie pozwalające wygenerować nowe źródło dochodu!

Jakie korzyści możesz osiągnąć dzięki skorzystaniu z możliwości skupu części komputerowych? 
2 października 2017
Skup kabli – na co zwrócić uwagę podczas ich wymiany?
4 października 2017

Skup kabli – wyjątkowe rozwiązanie pozwalające wygenerować nowe źródło dochodu!

Skup kabli – wyjątkowe rozwiązanie pozwalające wygenerować nowe źródło dochodu!
Firma Metal- Diss postanowiła wyjść swoim klientom naprzeciw, zapewniając spełnienie ich oczekiwań i umożliwić im sprzedaż kabli, jakie do tej pory zalegały w ich mieszkaniach, czy firmach.
Skup kabli pozwala na przeprowadzenie szeregu procesów recyklingowych, a tym samym nadanie nowych możliwości nieużywanym od dłuższego czasu przedmiotom. Dzięki ofercie przedsiębiorstwa możesz w dogodnej dla siebie chwili pozbyć się w ekologiczny i opłacający się ekonomicznie sposób odpadów kabli komputerowych, kabli energetycznych, wiązek samochodowych, wiązek pochodzących z urządzeń RTV i AGD, czy też kabli telefonicznych, drucianych, linkowych oraz plecionych.
Kwota, jaka zostanie zaproponowana zainteresowanym pozostaje uzależniona od aktualnej ceny miedzi (koszt zgodny z aktualnymi notowaniami surowca na polskich giełdach) oraz procentowej zawartości miedzi w samym kablu.
Metal- Diss dba o profesjonalne podejście do każdego z klientów, bez względu na ilość i stan zaproponowanego przez nich surowca. Wykorzystywana do produkcji kabli miedź, jest świetnym surowcem, wykazującym przewodnictwo cieplne i elektryczne. Nie bez powodu, cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców aktualnie działających na rynku.
W ten sposób, usatysfakcjonowane z przebytej transakcji pozostają dwie strony.
Skorzystaj z tej wyjątkowej możliwości już teraz! Takie okazje nie powtarzają się często!