Metal-Diss to wiodąca na polskim rynku, prężnie rozwijająca się i poszerzająca swoją działalność o coraz to nowsze możliwości firma

O granulacie aluminium i jego właściwościach na pewno poznali już Państwo wiele ciekawych informacji
6 listopada 2017
Skup miedzi, prężnie prosperujący dzięki działalności firmy Metal-diss, gwarantuje zainteresowanym
6 listopada 2017

Metal-Diss to wiodąca na polskim rynku, prężnie rozwijająca się i poszerzająca swoją działalność o coraz to nowsze możliwości firma

Metal-Diss to wiodąca na polskim rynku, prężnie rozwijająca się i poszerzająca swoją działalność o coraz to nowsze możliwości firma, zajmująca się recyklingiem wszelkiego rodzaju kabli i zakupem od klienta każdej, nawet największej ilości tego produktu bez względu na ich stan, z możliwością odbioru u zainteresowanych. 

Oferując możliwie najlepsze warunki transakcji, wiedzę wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej, przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdej zainteresowanej osoby, możemy poszczycić się pozycją lidera w dziedzinie skupu kabli i cieszącą się popularnością naszej usługi w województwie warmińsko-mazurskim, bez względu na gałąź przemysłu w której działają firmy.

Nasze warunki, pozostają niezwykle korzystne dla obojga stron, pozwalając wygenerować możliwie największe zyski, zapewniamy tym samym płatność w terminie nawet do jednego dnia roboczego. 

Jakie kable można pozostawić w skupie kabli działającym dzięki firmie Metal-Diss?

Dosłownie każde, nie ograniczamy Twoich możliwości i wyobraźni! Nie pogardzimy kablami żelowanymi, ołowianymi, suchymi, miedzianymi, aluminiowymi, zbrojnymi, ziemnymi, stacyjnymi, czy innymi, które obecnie posiadasz i zalegają nieużywane w Twojej firmie, czy gospodarstwie domowym.

Skup kabli otwarty jest na sugestie klientów, ich cenne rady zostaną wyegzekwowane w późniejszych etapach działalności firmy, przyczyniając się do jej dynamicznego rozwoju.  

W celu uzyskania informacji odnośnie oferowanych przez skup kabli cen, prosimy o kontakt bezpośredni, zapraszając do zapoznania się z naszą ofertą.